Naudojimo patirtis Bentolit

Katerina, Velso miestas.

kaip numečiau svorio su „Bentolit“ gėrimu su bentonito moliu - prieš ir po naudojimo

Sveiki visi. Šiandien nusprendžiau papasakoti savo istoriją apie tai, kaip mano svoris pasiekė 105 kg, kaip aš sugebėjau atsikratyti papildomų kilogramų, kurių naudojimas padėjo numesti svorį, o svarbiausia - kokie teigiami gyvenimo aspektai man vėliau atsiskleidė!

Patirkite, kaip per metus numečiau 60 kg

Turiu antsvorio nuo pat gimimo. Kuo vyresnis aš, tuo didesnis mano svoris. Kol baigiau universitetą, aš svėriau bent 105 kg. Prisiverčiau sportuoti, tačiau net ir pačios varginančios treniruotės nedavė bent kažkokio teigiamo rezultato.

Manau, kad visos merginos, turinčios panašią problemą, sutiks su manimi. Papildomi kilogramai apsunkina gyvenimą, tiek asmeninį, tiek profesinį. Iš pradžių supratau, kad antsvoris yra priežastis, kodėl vyrų pusė draugauja tik su manimi. Ir kai pradėjau dirbti ir kurti karjerą, pastebėjau, kad net turint visus savo sugebėjimus, tie, kurie lieknesni ir, atitinkamai, gražesni, yra paaukštinti.

Ir tik tada rimtai pagalvojau apie savo svorį ir ryžtingai ėmiausi ieškoti priemonių ir metodų, kurie galėtų mane išgelbėti nuo papildomų kilogramų. Visų pirma kreipiausi į dietologą.

Liekninantis gėrimas „Bentolit“ - kas tai, kaip jį naudoti

Dietologas pasirodė esąs patyręs gydytojas, tyrinėjo mano ligos istoriją ir tyrimų rezultatus. Aš rekomendavau toliau sportuoti pagal bendrą toną. Ir ji paskyrė susitikimą su „Bentolit“. Ji man pasakė, kas tai buvo.

liekninamojo gėrimo BENTOLIT naudojimo bentonito moliu patirtis

Kaip sužinojau iš gydytojo žodžių, o paskui pati perskaičiau informaciją internete, „Bentolit“ yra greitas liekninamasis gėrimas, kurio pagrindas yra bentonito molis. Iš pradžių, žinoma, mane jaudino tai, kad teks gerti kažkokį molį, bet iš tikrųjų viskas pasirodė kur kas geriau ir maloniau.

Šis svorio metimo produktas parduodamas miltelių pavidalu, kurie turi būti verdami, pavyzdžiui, kaip tirpi kava arba kakava. Paruošti gėrimą labai lengva - užpilkite 200 ml karšto vandens ant dviejų arbatinių šaukštelių miltelių (galite jį pakeisti liesu pienu). Gerai sumaišykite su šaukštu ar purtykliu. Gėrimas taip pat buvo labai skanus - jis primena cappuccino su cinamono skoniu.

Gydytojo rekomendacija visus metus gėriau šį gėrimą pagal individualų kursą30 dienų nepertraukiamai kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, po savaitės pertraukos, tada vėl 30 dienų. Ir taip ratu ištisus metus. Po kiekvieno mėnesio kurso apsilankiau pas dietologą. Aš įkūriau žurnalą, kuriame pastebėjau svorio ir savo sveikatos pokyčius.

Panaudojus „Bentolit“ - mano rezultatai ir pasiekimai

Po pirmojo ir antrojo Bentolit vartojimo mėnesių svoris sumažėjo 30 kg. Po 6 mėnesių - svėriau 45 kg mažiau, o kasmetinio kurso pabaigoje - minus 60 kg! Tuo pačiu metu valgiau kaip įprasta, du kartus per savaitę ėjau į fitnesą (viena pamoka truko 40 minučių). Niekada nepastebėjau jokio šalutinio poveikio ar kitokių neigiamų reakcijų vartojant Bentolit. Sveikatos būklė puiki - išoriškai transformavausi neatpažįstamai. Tik tuo metu, kai numečiau svorį, buvo licėjaus absolventų vakaras, kuriame aš mokiausi. Niekas manęs net neatpažino iš karto, tada visi buvo šokiruoti. Visą vakarą jie kalbėjo tik apie mane.

Prieš dvejus metus sporto komplekse, kuriame lankiau fitnesą, sutikau vyrą, kuris dabar yra mano vyras. Darbe ji sulaukė ilgai lauktos paaukštinimo. Taip paprastas liekninamasis gėrimas „Bentolit“ pakeitė mano gyvenimą į gerąją pusę. Dabar naudoju ją kas savaitę kursuose, kad išlaikyčiau liekną figūrą. Rekomenduok!