Atsiliepimai apie Bentolit

 • Ema
  Išbandžiau įvairias dietas, ėjau į fitnesą. Rezultatai buvo minimalūs, greitai vėl priaugo svorio. Prieš šešis mėnesius kreipiausi į dietologą. Peržiūrėjęs mano istoriją, gydytojas rekomendavo bentolitą. Per du mėnesius numečiau 30 kg! Dabar geriu bentolitą, kad išlaikyčiau figūrą kartą per mėnesį savaitę. Svoris stabilus 60 kg - džiaugiuosi!
  Bentolit
 • Kajus
  Su amžiumi priaugau daug antsvorio. Man niekada nepatiko lankytis sporto salėje ir laikytis dietų - taip pat ne man. Todėl internete pradėjau ieškoti kitų svorio metimo būdų. Aš ištyriau įvairių produktų apžvalgas ir nusprendžiau išbandyti bentolito gėrimą. Pasirinkimas nesutriko. Rezultatas mane visiškai patenkino. Jau per vieną priėmimo mėnesį numečiau 25 kg.
  Bentolit
 • Ema
  Aš pats esu labai lieknas, nesvarbu, kiek valgau, niekada nepriaugu svorio. Aš vyrui perku bentolitą. Jis, deja, labai linkęs turėti antsvorio. Pirmą kartą šis gėrimas padėjo numesti 30 kg. Mėnesį vartojau du kartus per dieną. Dabar tik savaitgaliais, vieną kartą vakare. Svoris vis dar yra, vyras svorio nepriauga. Jis pradėjo jaustis geriau, ir aš irgi laiminga).
  Bentolit
 • Liepa
  Gera svorio metimo pagalba. Dvi savaites priėmimo tai padėjo atsikratyti papildomų kilogramų prieš vestuves. Gerti buvo patogu - gėrimas paruošiamas greitai, kaip ir įprasta tirpi kava. Nustebau, kad skonis nėra bjaurus, bet priešingai net labai malonus, su kapučino skoniu ir lengvu cinamono aromatu. Nenusivyliau, džiaugiausi pirkiniu!
  Bentolit
 • Kamilė
  Bentolitą vartojo mėnesį, kartą per dieną naktį. Todėl normaliomis sąlygomis numečiau 17 kg. Esu labiau nei patenkinta rezultatu. Aš atrodau liekna ir patraukli kaip niekada anksčiau! Gėrimas greitai paruošiamas ir skanus. Rekomenduoti.
  Bentolit
Vartotojo reitingas Bentolit
4
28