Liekninantis gėrimas bentonito molio pagrindu

Bentolit Palangoje Lietuva

Gerti Bentolit
39€78€
428

Užsisakyti Bentolit

Nuolaida -50%

Bentolit yra greitas svorio metimo gėrimas, kurio pagrindas yra bentonito molis. Originalios prekės kaina 39€ be nuolaidos. Pristatymas - Lietuva, gavę siuntinį, turėsite sumokėti kurjeriui arba paštu.

Norėdami įsigyti gėrimą su „Palangoje“ pristatymu:

 • per oficialią svetainę turite įvesti savo telefono numerį ir vardą užsakymo formoje užsakymo formoje
 • palaukite atsiliepimo - vadybininkas netrukus jums paskambins ir atsakys į visus jūsų klausimus
 • Nurodykite adresą ir pristatymo datą, visą siuntinio kainą

Atkreipkite dėmesį! Yra specialus pasiūlymas „NUOLAIDA -50%“ - turėkite laiko pirkti su dabartine nuolaida.

Kaip pirkti Palangoje Bentolit

Dabar visi gali numesti svorį be varginančių treniruočių ir ilgai trunkančių dietų, net ir tiems, kurie anksčiau sunkiausiai stengėsi turėti liekną figūrą. Susipažinkite su dietologijos naujove - greitas liekninamasis gėrimas, kurio pagrindas yra bentonito molis!

Bentolit yra veiksmingas svorio metimo būdas moterims ir vyrams. Gerina medžiagų apykaitą, gydo visą kūną. Gėrimas yra lengvai paruošiamas, patogus gerti ir yra malonaus skonio (kapučino su lengvu cinamono aromatu). Kaina Lietuvoje be nuolaidų ir pristatymo išlaidų 39€. Gaunate ir mokate tik gavę siuntinį iš kurjerio arba paštu. Siuntinio siuntimo paštu laišku nurodytu adresu kaina gali būti skirtinga skirtinguose gavimo miestuose.

Atkreipiame jūsų dėmesį, tik šiandien NUOLAIDA -50%. Galioja užsakymams per oficialią svetainę. Svetainėje užpildykite formą „Bentolit“ galite įsigyti akcijai

Kaip užsisakyti „Bentolit“ ir gauti pristatymą „Palangoje“:

 • palikite užklausą svetainėje naudodamiesi užsakymo forma - įveskite savo vardą ir telefono numerį
 • mūsų vadybininkas susisieks su jumis, kad patvirtintų užsakymą ir paaiškintų išsamią informaciją
 • sumokėkite už užsakymą gavę paštu arba per kurjerį „Palangoje“

Norėdami išvengti nesusipratimų, atidžiai nurodykite siuntinio gavimo duomenis (Lietuva, Palanga, gatvė, namas, pašto kodas).

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Bentolit

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Bentolit

Bentolit VilniujeBentolit Kaune
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Bentolit Palangoje

 • Kajus
  Su amžiumi priaugau daug antsvorio. Man niekada nepatiko lankytis sporto salėje ir laikytis dietų - taip pat ne man. Todėl internete pradėjau ieškoti kitų svorio metimo būdų. Aš ištyriau įvairių produktų apžvalgas ir nusprendžiau išbandyti bentolito gėrimą. Pasirinkimas nesutriko. Rezultatas mane visiškai patenkino. Jau per vieną priėmimo mėnesį numečiau 25 kg.
  Bentolit
 • Liepa
  Gera svorio metimo pagalba. Dvi savaites priėmimo tai padėjo atsikratyti papildomų kilogramų prieš vestuves. Gerti buvo patogu - gėrimas paruošiamas greitai, kaip ir įprasta tirpi kava. Nustebau, kad skonis nėra bjaurus, bet priešingai net labai malonus, su kapučino skoniu ir lengvu cinamono aromatu. Nenusivyliau, džiaugiausi pirkiniu!
  Bentolit