Dietos savaitė: kaip numesti 7 kilogramus per savaitę

Savaitės dieta yra veiksmingas būdas greitai numesti svorio. Taigi, per 7 dienas galite numesti iki 7 kilogramų. Kaip tai padaryti? Ir kiek tai saugu? Skaitykite mūsų medžiagoje.

Dieta Nedelka yra ryškus daugelio dietų, žadančių greitą svorio metimą per trumpą laiką, atstovas. Žinoma, tai susiję su dideliu mitybos apribojimu, taigi ir kalorijų skaičiumi. Verta paminėti, kad šią dietą nėra lengva toleruoti, todėl reikia pasiruošti. Patartina mokėti daug vaikščioti ir gauti įspūdžių, kad negalvotumėte apie maistą. Geriausia, jei šias septynias dienas kuo mažiau laiko praleisite namuose, kur yra šaldytuvas. Taip pat šiuo laikotarpiu labai patartina nevirti to, ko negalite valgyti.

Kalbant apie vandenį, kaip įprasta, reikia išgerti bent 1, 5 litro per dieną. Kiti gėrimai leidžiami tik žaliai arbatai (išskyrus ypatingas dienas)

vandens ir lieknėjimo produktų per savaitę 7 kg

Dietos savaitė: meniu

Kaip jau minėta aukščiau, „Nedelka" dieta laikosi gana ribotos dietos, kaip ir dietos. Visų pirma, kiekvieną dieną galite valgyti tik vieną produktą, padalydami jį į 3-4 patiekalus.

Pirmoji diena

Jūsų meniu susijęs su gėrimu: arbata, kava, sultys. Galite gerti bet ką (išskyrus gazuotus gėrimus) ir bet kokiu kiekiu. Bet geriau atsisakyti maisto.

Antra diena

Jūsų meniu yra žalios daržovės. Kiekiui nėra jokių apribojimų. Svarbiausia nesuteikti jiems terminio apdorojimo.

Trečia diena

Ši diena dubliuoja pirmąją ir yra gėrimo diena, todėl apsirūpinkite įdomiais gėrimais. Jei jums tikrai sunku, galite sau leisti 2 daržovių kokteilius.

Ketvirta diena

Vaisiai. Valgykite žalius vaisius bet kokiu kiekiu.

žuvies riešutai ir avokadas svorio netekimui per savaitę 7 kg

Penkta diena

Jūsų meniu yra virta liesa mėsa, varškė ir kiaušiniai. Tūrio apribojimas: mėsa - 300 gramų, varškė - 100 gramų ir 3 kiaušiniai.

Šešta diena

Šešta diena taip pat yra gėrimas.

Septintoji diena

Septintoji „Nedelka" dietos diena skirta išeiti iš griežtos dietos, todėl meniu bus, nors ir išsamus, tačiau vis tiek kiek įmanoma dietinis.

Pusryčiams valgykite omletą ir jogurtą. Pasimėgaukite vištienos sriuba pietums. Popietinis užkandis yra vaisius. O vakarienei - graikiškos salotos.

Kuo pavojingas greitas svorio metimas?

Tai priklauso nuo to, ką laikote greitu svorio metimu ir kiek norite numesti svorio. Jei esate nutukęs ir norite numesti svorio, jis gali išnykti greičiau, nei jei jums reikia numesti tik porą kilogramų.