Kaip numesti svorio - pagrindiniai principai ir taisyklės

bendrieji svorio metimo principai ir taisyklės

Kaip numesti svorio? Esant antsvoriui ir jo augimui, reikia imtis priemonių jį normalizuoti. Ir čia galite išgirsti, perskaityti ir pamatyti tūkstantį ar net daugiau būdų, įskaitant net specialias riebalų pašalinimo ar skrandžio apimties mažinimo operacijas.

Pagrindinės svorio metimo taisyklės

Kaip numesti svorio? Yra liekninamųjų vaistų, turinčių skirtingus veikimo mechanizmus. Kai kurie vaistai blokuoja fermentų, skaidančių riebalus, veikimą mūsų kūne, o kiti tarsi absorbuoja riebalų molekules iš maisto ir pašalina jas iš organizmo.

Visos šios lėšos, ypač ilgai vartojamos, gali sukelti rimtų problemų virškinimo sistemoje, todėl neduok Dieve, kad jas imtumėtės nepasitaręs ir neprižiūrėdamas gydytojo specialisto. Pagrindinis visų tokių vaistų trūkumas yra tas, kad jie veikia tik tą narkotikų vartojimo laikotarpį. Atšaukus, jo numesti kilogramai greitai grąžinami.

Rinkoje yra daugybė vaistų ir bio papildų, reklamuojamų norint numesti svorio, ir jų skaičius auga. Tačiau dauguma jų yra labai abejotinos. Šių vaistų gamintojai dažniau nori investuoti pinigus į lėšų reklamą, o ne į jų veiksmingumo ir saugumo tyrimus.

Gerbiami ponios ir ponai, pagrindinis svorio metimo ir svorio kontrolės principas ir paslaptis yra gana paprasta: turite suvartoti mažiau kalorijų ir išleisti daugiau jų.

Dėmesio!Yra tik du natūralūs ir saugūs svorio kontroliavimo būdai: mankšta ir dieta.

Tuo pačiu metu kai kurie kontroliniai svoriai yra palyginti lengvi, o kiti turi dirbti ir kentėti mėnesius ir metus. Pirmieji gali sau leisti tokius teiginius: „Perteklinis svoris yra pasipūtimo ir savidisciplinos stokos ženklas. Antra, tokie teiginiai tik erzina.

Nes svoris taip pat gali priklausyti nuo vienokio ar kitokio laipsnio nuo genetinių ir konstitucinių veiksnių, su kuriais kovoti nėra taip lengva ir paprasta. Tačiau yra universalios svorio kontrolės taisyklės ir metodai, leidžiantys kiekvienam pasiekti daugiau ar mažiau rezultatų.

Šiuolaikiniame pasaulyje dauguma gyventojų gyvena santykinai gausiai vartodami maistą. Tuo pačiu metu maistas daugumai yra lengvai prieinamas, jo nereikia gauti, auginti, tiesiog nuėjo į prekybos centrą, klaidžiojo lentynomis, užpildytomis įvairiais maisto produktais ir produktais, šviesioje ir kviečiančioje pakuotėje, gavo pilną krepšelį, atidavė pinigus kasoje ir nurijo tiek, kiek norite, ir kiek tiks.

Dėl gausaus, įvairaus ir lengvai prieinamo maisto ir produktų dauguma vartotojų sukuria tikrą „priklausomybę nuo maisto“. Žmonės yra priklausomi nuo maisto, kaloringo, riebaus ar saldaus maisto, pavyzdžiui, nuo narkotikų. Todėl lėtinis persivalgymas pasireiškia visomis neigiamomis pasekmėmis savijautai ir sveikatai, o antsvoris yra tik išorinis šių neigiamų padarinių pasireiškimas.

Taigi pirmas žingsnis ir taisyklė yra išsiveržti iš „maisto manijos“. Susivaldykite savo maistu. Įsiklausykite į apetito ar alkio jausmus. Negalima nuryti nieko siaubingo vien dėl to, kad padėjote jį ir žiūrite iš lėkštės, arba todėl, kad atėjo laikas užkąsti ar papietauti. Įsiklausykite į savo vidinį jausmą, ar tikrai norite valgyti, ar tikrai reikia užkąsti.

  • 1 taisyklė.Valgau tik tada, kai esu tikrai alkana.
  • 2 taisyklė.Niekada nevalgykite sotumo. Klausyk savo alkio jausmo, jis praėjo - užteks, aš judinu lėkštę, atsikeliu nuo stalo. Kartais turėtumėte nustoti valgyti, net kai vis tiek to norite. Dažnai akys vis dar nori, bet skrandis jau yra pilnas. Klausykitės savo skrandžio ir prisijaukinkite savo godumą.
  • 3 taisyklė.Pasverkite kartą per savaitę ir palyginkite balanso rodmenį su ankstesniais pokyčiais. Jei pastebite, kad pradedate priaugti svorio, imkitės reikiamų svorio kontrolės priemonių.

Ir viskas, jums nereikia sugalvoti kažko pernelyg pažengusio, jums nereikia ieškoti pernelyg modernių priemonių, po kurių, nustojus vartoti vaistą, vėl imta priaugti svorio. Tai yra grynas sukčiavimas, vyksta įprastas pinigų melžimas, susivok, nesi pinigų mašina ir nenori, kad farmacijos verslininkai pasipelnytų iš tavo sveikatos. Taigi jūsų harmonija yra jūsų rankose, jums tiesiog reikia parodyti charakterį ir užsispyrimą. Imtis veiksmų.