Japoniška dieta 14 dienų – numesti svorio 7–11 kilogramų

sušiai japonų dietai

Japoniška dieta laikoma viena efektyviausių ir populiariausių šiuolaikinių dietų.

Kodėl? Nes per gana trumpą laiką – 14 dienų, galite atsikratyti nuo 7 iki 11 papildomų kilogramų.

Toks greitas poveikis paaiškinamas tuo, kad japonų dieta nėra subalansuota, tai yra, ji sudaryta neatsižvelgiant į riebalų, baltymų ir angliavandenių proporcijas. Be to, japoniškos dietos meniu yra gana mažai kalorijų, nes jame yra mažai angliavandenių, todėl organizmas dirba degindamas savo riebalų sluoksnį.

Pagrindinis japoniškos dietos tikslas yra pakeisti medžiagų apykaitos procesų ritmą organizme, o tai vėliau leidžia maksimaliai padidinti svorio metimo efektą 2–3 metus.

Japoniškos dietos esmė

Japoniškos dietos esmė – maistas su padidintu baltymų kiekiu, kurį aprūpina racione leidžiami maisto produktai: mėsa, žuvis, pieno produktai.

Japoniška dieta laikoma gana griežta dėl griežtų meniu apribojimų. Japoniškos dietos metu negalite valgyti:

 • druskos;
 • prieskoniai;
 • cukrus ir konditerijos gaminiai;
 • alkoholio.

Tačiau jei esate įpratę pusryčiams gerti tik kavą, o iš maisto labiau mėgstate mėsą ir žuvį, japoniška dieta jums neatrodys tokia sunki. Be to, vienas iš šios dietos privalumų – racione leidžiami fermentuoti pieno produktai, vaisiai ir daržovės.

Skysčių suvartojimas laikantis japoniškos dietos neribojamas – per dieną galima gerti tiek, kiek norisi, bet ne mažiau nei 1, 5 litro per dieną. Galite gerti mineralinį vandenį, arbatą ar tiesiog gryną vandenį.

Yra keletas 14 dienų japonų dietos meniu variantų, kurie produktų sudėtimi mažai skiriasi vienas nuo kito. Bet jei pasirinkote vieną variantą, neturėtumėte „peršokti" prie kito, jei pirmasis staiga dėl kokių nors priežasčių netiko.

Japoniškos dietos meniu 14 dienų

Japoniškos dietos suktinukai 1 nuotrauka

Griežtai laikykitės toliau esančioje lentelėje nurodyto meniu:

Pusryčiai Vakarienė Vakarienė
Diena 1 puodelis kavos 2 virti kiaušiniai, kopūstų salotos su augaliniu aliejumi, stiklinė pomidorų sulčių. virta arba kepta žuvis (200 gramų)
2 diena kava, 1 krekeris (sausainiai) 100 gramų virtos arba keptos žuvies, kopūstų salotos (su augaliniu aliejumi). virta jautiena (100 gramų), stiklinė kefyro.
3 diena kava, krekeris (sausainiai) keptos cukinijos (200 gramų) 2 virti kiaušiniai, 200 gramų virtos jautienos, kopūstų salotos.
4 diena kavos žalio kiaušinio, 3 tarkuotų žalių morkų su augaliniu aliejumi, 20 gramų parmezano vaisių
5 diena tarkuotų morkų, pagardintų citrina. virta arba kepta žuvis (200 gramų), stiklinė pomidorų sulčių vaisių
6 diena puodelis kavos ½ virtos vištienos, morkų ir kopūstų salotos 2 kietai virti kiaušiniai, tarkuotos morkos, pagardintos augaliniu aliejumi
7 diena Žalioji arbata virta jautiena (200 gramų), vaisiai bet kokia ankstesnių dienų vakarienė (išskyrus trečiąją! )
8 diena Žalioji arbata ½ virtos vištienos, morkų ir kopūstų salotos 2 virti kiaušiniai, kopūstų ir morkų salotos
9 diena kavos 200 gramų virtos arba keptos žuvies, stiklinė pomidorų sulčių bet koks vaisius
10 diena kavos 1 kiaušinis (žalias), 3 tarkuotos morkos su augaliniu aliejumi, 20 gramų parmezano vaisių
11 diena kava, 2 nesaldinti sausainiai cukinijos, keptos augaliniame aliejuje (200 gramų) 2 kiaušiniai (kietai virti), 200 gramų virtos jautienos, kopūstų salotos
12 diena kava (2 sausi sausainiai) virta arba kepta žuvis (200 gramų), morkų arba kopūstų salotos 200 gramų virtos jautienos, stiklinė kefyro
13 diena kavos 2 virti kiaušiniai, kopūstų salotos su morkomis, 1 stiklinė pomidorų sulčių virta arba kepta žuvis (200 gramų)
14 diena kavos kepta arba virta žuvis (200 gramų), kopūstų salotos su morkomis 200 gramų virtos jautienos, stiklinė kefyro

Japoniškos mitybos planas ir taisyklės

Japoniškos dietos suktinukai 2 nuotrauka

1. Gydytojo konsultacija

 • Pirma, japonų dieta numato nuolatinį juodos kavos vartojimą, kuris gali būti kontraindikuotinas žmonėms, sergantiems širdies ir kraujagyslių ligomis, hipotenzija ir hipertenzija. Gydytojas gali rekomenduoti juodą kavą pakeisti žalia arbata.
 • Antra, didelis baltymų kiekis apkrauna inkstus, o tai gali sukelti silpnumą ir jėgų praradimą, galvos skausmą, acetono skonį burnoje.

Japoniška dieta draudžiama:

 1. maitinančios motinos ir vaikai;
 2. fizinio krūvio ir sunkaus darbo metu.

2. Pasiruošimas dietai

Prieš pat dietą būtina organizuoti pasninko dieną: vietoje pusryčių ir pietų rekomenduojama išgerti 2-3 stiklines kefyro arba pieno, vakarienei - nedidelę porciją grikių ar ryžių ir šviežių daržovių salotas. .

3. Maistas laikantis dietos

 • Dietos metu naudojama kava turėtų būti natūrali, nes joje yra organizmą palaikančių antioksidantų.
 • Mėsą ir žuvį rekomenduojama virti dvigubame katile arba kepti nedideliame kiekyje aliejaus.
 • Alyvuogių aliejus rekomenduojamas daržovių salotoms pagardinti.

4. Vitaminai

Mažo kaloringumo dieta negali aprūpinti organizmo reikalingomis medžiagomis, todėl būtina tuo metu vartoti vitaminų-mineralų kompleksą.

5. Išeikite iš dietos

Negalite surengti „skrandžio atostogų" apie pasitraukimą iš dietos ir užklupti maistą.

Dietos kaloringumą reikia didinti palaipsniui: į maistą reikia dėti druskos po truputį, saikingai valgyti krakmolingą ir saldų.

Pagrindinės japoniškos dietos taisyklės:

 1. Tiksliai laikykitės dietos per dieną, nepainiokite dienų sekos.
 2. Naudokite tik meniu nurodytus produktus.
 3. Kasdien išgerkite 1, 5 litro skysčių.
 4. Netęskite dietos ilgiau nei 14 dienų.

Japoniškos dietos apžvalgos 14 dienų

1. Gydytojų atsiliepimai

Japoniška dieta laikoma labai griežta, todėl pirmiausia reikia turėti psichologinį nusiteikimą, kad dietos metu išvengtumėte nervų sukrėtimų. Dėl nekaloringo maisto organizmas patiria stresą, todėl galimi laikini medžiagų apykaitos sutrikimai, „maisto gedimai".

2. Kiti atsiliepimai

Pirma apžvalga: Iš savo patirties noriu pasakyti, kad japonišką dietą ištverti labai sunku. Ypač pirmomis dienomis. Bet rezultatas minus 9 kg. Ir praėjo 4 mėnesiai, o svoris negrįžo, tačiau aš laikausi formą fitneso pagalba.

Antroji apžvalga: sunkiausios pirmosios 4 dienos. Net svaigo galva. Tačiau rezultatas pasiteisino 100%. Minus 10 kilogramų! Taip, ir organizmas per šį laiką gerai išsivalo.

Trečia apžvalga: Iš privalumų – skanūs produktai, nereikia užspringti kefyru ar grikiais. Iš minusų - silpnumas pirmosiomis dienomis, alkio jausmas. Rezultatas – minus 7 kilogramai.

Kaip matote, dietos veiksmingumas pasitvirtina praktikoje, tačiau pradedant dietą svarbiausia sukaupti visą savo valią į kumštį ir stengtis nepalūžti.