Ką galite gerti laikydamiesi dietos 7, 14 ir 30 dienų

Radikalūs antsvorio mažinimo metodai tampa vis aktualesni tarp lieknėjančių. Daugelis antsvorio turinčių žmonių naudojasi skrandžio juostomis - operacija, kuria siekiama sumažinti jo apimtį, norint numesti svorį, vartojant mažiausią maisto kiekį. Yra maitinimo sistema, taip pat pagrįsta skrandžio susitraukimo iki mažo dydžio principu. Jį galima saugiai naudoti namuose, o svorio metimo rezultatas priklausys nuo to, koks jis yra sunkus, kiek laiko jis tęsiasi ir ar laikomasi leidžiamų produktų sąrašo.

Kas yra geriamoji dieta

Tai yra efektyvus metimo metodas, sukurtas pagal principą: gerti viską, bet nieko nevalgyti. Sąvoka „geriamoji dieta svorio metimui“ nėra tokia pati kaip svorio metimo sistemos kaip vandens dieta, badavimo dienos su skysčiais ar medicininis badavimas. Ši technika, skirtingai nei aukščiau, neatmeta jokio maisto vartojimo, o tik kramtymo reflekso. Tai reiškia, kad visas leidžiamas maistas turi būti skystas, net vandeningas.

Naudojant negausų maistą, mūsų kūnas įpranta greičiau pasisotinti, atsikrato įpročio valgyti emocinį alkį, dėl kurio greitai ir efektyviai prarandami papildomi kilogramai. Pagrindinis visų skystų patiekalų komponentas yra didelis vandens kiekis. Kartu su kitomis teisinėmis nuostatomis jis gerai slopina alkio jausmą ir visiškai nekaloringas.

Kaip teisingai laikytis

geriamosios dietos laikymosi taisyklės

Skystas svorio metimo būdas pagrįstai vadinamas vienu efektyviausių, tačiau jis nedraudžia vartoti žmogaus organizmui gyvybiškai svarbių medžiagų iš maisto - iš dietos neišskiriami nei baltymai, nei riebalai, nei angliavandeniai, tiesiog reikia juos paversti skysčiais. nuoseklumas. Ne visus produktus galima paversti skysčiais ar tyrėmis (pavyzdžiui, mėsa), todėl verta apsirūpinti vaistinių vitaminų kompleksu ir kiekvieną dieną atsigaivinti jėgomis šviežiais vitaminų patiekalais.

Pliusai ir minusai

Nors šio svorio metimo metodo šalininkai skystąjį metodą pateikia kaip geriausią svorio metimą, jo pliusai ir minusai yra vienodoje padėtyje. Nepaneigiami sistemos pranašumai yra šie:

 • visiškas organizmo valymas nuo maisto atliekų ląstelių lygiu;
 • medžiagų apykaitos pagreitinimas gerinant virškinamojo trakto darbą;
 • skrandžio susiaurėjimas ir sotumas su minimaliu maisto kiekiu;
 • greitai pašalinamas antsvoris.

Tie, kurie meta svorį taikydami šį metodą, visada patiria jo trūkumus:

 • psichologiškai labai sunku įveikti natūralų kramtymo refleksą;
 • ankstyvosiose stadijose jūs nuolat turite iškęsti alinantį apetitą;
 • Dažni technikos palydovai pačioje pradžioje yra nuolatinis nuovargis, apatija, nepasitenkinimo jausmas;
 • atsisakymas grubaus maisto ir kramtymo įpročiai yra stiprus organizmo stresas, su kuriuo susidoroti gali ne visi norintys numesti svorio.

Gėrimai

Klasikinė skystos dietos versija yra skirta mėnesiui - tai yra optimaliausias laikotarpis visiškam kūno sistemų valymui ir atnaujinimui. Tačiau ne visiems pavyksta užbaigti visą technikos kursą, todėl yra ir kitų, paprastesnių, trumpesnių ir taupesnių dietų tipų. Reikšmė išlieka ta pati, o trukmė skiriasi priklausomai nuo svorio metančio žmogaus psichologinės nuotaikos, jo valios ir sveikatos būklės. Norėdami gauti geriausius rezultatus net taikydami trumpiausią skystą metodą, turite žinoti, ką gerti.

Gėrimo diena

ką galima gerti laikantis dietos

Lengviausias būdas numesti svorio skysčiams yra gerti per dieną. Kitaip tariant, tai pažįstama ir pažįstama pasninko diena. Populiariausias tokio vienos dienos iškrovimo gėrimas laikomas vandeniu su citrina, tačiau neturėtumėte apsiriboti tik juo. Pagrindinis dalykas yra gerti, o kas nėra taip svarbu. Geriau, jei tai yra vienspalvis gėrimas, nors visą dieną leidžiama maišyti kelių rūšių skysčius. Dienos norma yra 25-35 ml kilogramui svorio, tai yra nuo 1, 5 iki 3 litrų. Iškraunant skysčius, galite naudoti šiuos gėrimus:

 • bet kokios rūšies nesaldinta arbata (juoda, žalia, žolelių);
 • neriebus kefyras arba natūralus jogurtas;
 • šviežiai spaustos vaisių ir daržovių sultys;
 • kompotai iš uogų, vaisių ar džiovintų vaisių.

Trys dienos

Šis trijų dienų iškrovimas iš esmės sutampa su ankstesniu variantu, tačiau šiuo atveju turėtų būti trys gėrimo dienos iš eilės. Reikalavimai išlieka tie patys - mes tik geriame, bet nieko nevalgome. Cukrūs, gazuoti, koncentruoti gėrimai yra draudžiami. Viskas turėtų būti šviežia, natūralu, paruošta savo rankomis. Trijų dienų skysčių iškrovimo meniu gali būti:

 • arbata, kava (be cukraus, bet kartaus gėrimo skonio galima pridėti su keliais šaukštais pieno), kompotas;
 • daržovių ir vaisių sultys, kokteiliai, kokteiliai;
 • neriebūs pieno ir fermentuoto pieno produktai (fermentuotą keptą pieną geriausia naudoti minimaliais kiekiais dėl didelio riebalų kiekio);
 • želė - uogų arba avižinių dribsnių.

Septyna diena

Veiksmingas, tačiau sunkus septynių dienų skysčių vartojimo metodas padės numesti pusantro kilogramo per dieną. Norėdami paįvairinti, šiek tiek praturtinti menką skystą dietą, į meniu galite 7 dienas įtraukti mėsos ir žuvies sultinius, tačiau juos reikėtų virti pridėjus minimalų druskos kiekį, nes sūrūs gėrimai, kaip ir sūrus maistas, sulaiko skysčius organizme ir neleidžia numesti svorio. Gatavo sultinio skonį galite pagerinti žolelėmis, morkų ar salierų gabalėliais.

pavyzdinis gėrimo dietos meniu

Rekomenduojamas gėrimas:

 • nesaldintos arbatos, kompotai, želė;
 • pieno produktai ir rūgpienis;
 • sultys, kokteiliai, daržovių sultiniai;
 • sultiniai: mėsa (liesa - vištiena arba jautiena) arba žuvis.

10 dienų

Gerokai pagerindami medžiagų apykaitą, 10 dienų geriama dieta padės numesti mažiausiai 10 kilogramų. Pirmieji šios technikos žingsniai gali būti labai sunkūs, tačiau dietos viduryje skystas maistas taps įprastas ir gana greitai, nors ir neilgai, prisotins kūną. Todėl geriau laikytis sveikos mitybos: valgyti dažniau, tačiau apriboti suvalgytos porcijos dydį. Dešimt dienų leidžiamų gerti gėrimų sąrašas yra beveik toks pat kaip ir trumpų skysčių vartojimo būdų. Tai:

 • bet kokia arbata, kava, kompotas, uzvaras, želė;
 • liesas pienas, kefyras, natūralus jogurtas;
 • daržovių sultiniai, mėsos ir žuvies sultiniai;
 • šviežiai spaustos sultys, daržovių ir vaisių kokteiliai.

Dvi savaites

Nors savaitės ar dešimties dienų skysčių metodą galima palyginti lengvai, 2 savaičių gėrimo dieta yra šiek tiek sunkesnė. Organizmo gaunamų maistinių medžiagų kiekis yra labai ribotas, todėl laikydamiesi tokios dietos, be visų aukščiau išvardytų gėrimų, į savo dienos racioną būtinai turėtumėte įtraukti daržovių tyrės sriubas, virtas be prieskonių, o tada sutrinti maišytuvu iki vandeningos konsistencijos. Jų paruošimui tinka tiek šviežios daržovės, tiek parduotuvėje įsigyti šaldytų daržovių mišiniai.

Mėnesiui

Sunkiausias ir ilgiausias skysčių metimo metodas yra mėnesio geriamoji dieta. Norint ištverti tokį ilgą susilaikymo nuo rupaus maisto laikotarpį, reikia ruoštis tiek protiškai, tiek fiziškai. Neįmanoma be įpročio ir išankstinio pasirengimo staigiai atsisakyti įprasto maisto, pereinant prie skysčio - tai gali kelti grėsmę, o tai reiškia, kad grąžinamas prarastas svoris ir sveikatos problemos. Mėnesinę skystą dietą galite gerti bet kas, kurios konsistencija yra skysta ir įtraukta į visus aukščiau pateiktus sąrašus.

Sunku

griežta geriamoji dieta svorio metimui

Bet kokia skysta technika, neatsižvelgiant į jos trukmę, gali būti vadinama gana griežta, nes kiekvienoje iš jų kietas maistas visiškai neįtraukiamas į dietą. Griežčiausia geriamoji dieta laikoma valgymu išskirtinai su vandeniu (nevalgius) ir ilgalaikiu maitinimu skirtingais skysčiais - mėnesį ar daugiau. Skystos trumpalaikės dietos, kai vartojami įvairūs gėrimai, daržovių ir vaisių tyrės, kokteiliai, nuovirai, sultiniai, tarkuotos sriubos, laikomos mažiau griežtomis ir saugiomis sveikatai.

Choco gėrimo dieta

Toks įdomus ir aromatingas svorio metimo metodas gali būti siejamas su dviem dietų grupėmis vienu metu: gėrimu ir vienkartinėmis dietomis, nes vienintelis produktas, kurį leidžiama vartoti laikantis šoko geriančios dietos, yra kakava. Arba virkite su trupučiu neriebaus pieno, arba tiesiog atskieskite vandeniu be cukraus ar kitų saldiklių. Galite pabandyti ant kakavos pasėdėti nuo vienos iki septynių dienų, ekspertai daugiau nerekomenduoja kankinti kūno, nes sveikata tokiu požiūriu tampa atsipirkimu už numestus kilogramus.

Išeiti

Vienos dienos skysčio išsiskyrimas nereikalauja jokio specialaus dietos. Ilgesnė, rimta skysta mitybos sistema būtinai turi baigtis kompetentingu sklandžiu pasitraukimu iš geriamosios dietos. Ilgą laiką skystis virškinamasis traktas nustoja priimti ir perdirbti kietą maistą, todėl juos į dietą reikia įtraukti palaipsniui. Išėjimo trukmė turėtų būti lygi dviem praleisto skysčio tiekimo sistemos kursams.

Pirmosiomis dienomis po pusryčių ekspertai rekomenduoja apsiriboti nedidele skystų avižinių dribsnių dalimi, tada visą dieną laikykitės įprastos gėrimo dietos. Tada galite pabandyti į savo pietus įtraukti vieną lengvą kietą produktą - virtą kiaušinį, gabalėlį kietojo sūrio, agurkų salotas ar obuolį. Po tokios sistemos savaitės turėtumėte pereiti prie kieto, neriebaus maisto, palaipsniui grįždami prie įprastos, anksčiau žinomos dietos.

Receptai

Skystas metodas yra paprasčiausias ir lengviausias paruošti: leistini produktai naudojami paruošti arba reikalauja minimalaus terminio apdorojimo. Dauguma geriamosios dietos receptų yra visokie gėrimai, kurių paruošimo technologija yra žinoma net vaikui. Trinti sriubą yra šiek tiek sunkiau, nes čia pirmiausia daržoves reikia išvirti, o vėliau sutrinti trintuvu. Kadangi ši technika neturi aiškaus meniu, tačiau leidžia sutelkti dėmesį į savo gastronominius pageidavimus, kiekvienas turės savo receptus.