Dieta tinginiams

vanduo tingiai dietai

Daugelis iš mūsų dažnai atsisakome trokštamo svorio metimo tik todėl, kad kliūtimi tampa visokios kitokio pobūdžio problemos, tačiau dažniausiai pagrindinė kliūtis yra mūsų tinginystė, kuri neleidžia eiti į priekį link puoselėjamo tikslo. Be to, mes atimame iš savęs galimybę įgyti gražų kūną dėl laiko stokos, įtempto darbo grafiko, netaisyklingos nesubalansuotos mitybos ir sunkumų renkantis produktus, kuriuos reiškia tam tikra dieta. Ir daugelis kitų tiesiog sugenda, neatlaikę naujos „ekstremalios" dietos kūnui.

Tiems, kurie atpažino save dėl bent vienos iš minėtų priežasčių, yra gera žinia – tai lieknėjimo dieta tinginiams. Šios sistemos pagalba galite lengvai atsikratyti papildomų kilogramų, taip pat išvalyti ir gydyti organizmą. Jis tinka net tiems, kurie neatlaikė ankstesnių dietų, ir, žinoma, tiems, kurie nori pataisyti savo rezultatą numetę svorio kitais būdais.

Kokia yra tinginio dietos esmė? Dietos planas patiems tingiausiems

Tinginių dieta taip pavadinta ne tik todėl, kad jos laikytis nebus sunku ir be vargo, bet ir dėl to, kad jai nereikia jokių ypatingų pasiruošimų, produktų ir daug laiko. Tinginio svorio metimo dietos esmė tokia: prieš bet kokį valgį (15-20 min. ) reikia išgerti lygiai 2 stiklines paprasto išgryninto vandens, po kurio galima pradėti įprastą valgymą.

Dar viena svarbi taisyklė – maisto įsisavinimo metu ir 2 valandas po jo griežtai draudžiama vartoti bet kokį skystį. Iš čia išplaukia 2 pagrindinės mitybos taisyklės tinginiams ant vandens:

  1. Išgerkite lygiai 2 stiklines vandens 15-20 minučių prieš valgydami.
  2. Po to dar 2 valandas nieko negerkite ir nevalgykite.

Po 2 valandų galite gerti ne tik vandenį, bet ir arbatą ar kavą, bet be jokių „saldžių staigmenų" saldumynų, sausainių, pyragų ir pan. Nes tokiu atveju vėl valgysi, o, sprendžiant pagal antrąją tinginio dietos taisyklę, prieš valgant reikia atsigerti vandens, o tu, kaip paaiškėjo, ne.

Pateikiame tingiausiems skirtą mitybos planą, kurį tiesiog reikia prisiminti ir kartoti diena iš dienos.

Pusryčiai: Ryte tuščiu skrandžiu išgeriame 2 stiklines išgryninto vandens (galima ir mineralinio vandens, bet be dujų), palaukiame 15-20 min. , po to pusryčiaujame su įprastu maistu, bet nenusiplauname. žemyn valgio metu. Laukiame 2 valandas, kol nieko daugiau nevalgome ir negeriame.

Pietūs: vėl išgerkite 2 stiklines vandens, palaukite aukščiau nurodyto laiko, pietaukite. Pietų meniu taip pat nėra jokių apribojimų, išskyrus tai, kad „trečią" reikės apsieiti be kompoto ir kito skysčio. Mes taip pat laukiame 2 valandas, sulaikydami galimą troškulį.

Vakarienė: Šį kartą išgeriame 1 stiklinę vandens (bet galima ir 2, jei iki miego dar yra daug laiko). Po 15-20 minučių vakarieniaujame su ne per daug kaloringu ir „sunkiu" maistu, neįskaitant vakarinės arbatos, pieno ir kt. kitas 2 valandas.

Tiems, kurie per dieną planuoja sutvarkyti kokius nors užkandžius, atkreipiame dėmesį, kad prieš tai taip pat privaloma išgerti 2 stiklines išvalyto vandens, net jei suvalgomo maisto kiekis nedidelis (sumuštinis, vaisiai, sausainiai), tačiau tokiu atveju leidžiama išgerti 1 stiklinę vandens vietoj dviejų.

Tinginių ant vandens dietos rezultatai ir apžvalgos. Kokia yra svorio metimo paslaptis?

Mergina geria vandenį pagal dietą tinginiams

Sprendžiant iš daugybės gerų atsiliepimų apie tingią dietą, ši lieknėjimo sistema tikrai gali padaryti stebuklus. Kai kurie metę svorį pranešė, kad vos per 2 savaites jiems pavyko atsikratyti 8–10 papildomų svarų. Tačiau kokia yra tokio stulbinančio tingiausiems mitybos rezultato paslaptis? Išsiaiškinkime tai išsamiau.

Pirma, ši sistema puikiai susidoroja su alkio jausmu dėl to, kad 2 stiklinės vandens prieš valgį užpildo skrandį beveik trečdaliu, taip suteikiant santykinį sotumo jausmą. Dėl to daug valgyti nesinorės, porcija gerokai sumažės, o kalorijų į organizmą pateks kur kas mažiau.

Antra, dieta tinginiams ant vandens gali susidoroti su dažna visų lieknėjančių problema – lėta medžiagų apykaita. Dietologų tyrimų duomenimis, vandens gėrimas prieš pat valgį kelis kartus pagreitina medžiagų apykaitos procesus.

Ir trečia, tai galimybė vietoj vandens pakeisti nereikalingus kaloringus gėrimus (arbatą ir kavą su cukrumi, energetinius ir gazuotus gėrimus ir kt. ), kurie bus ne tik sveikesni lieknėjimui, bet ir. taip pat viso kūno darbui. Jau pirmą dieną prieš kiekvieną valgį išgėrę 2 stiklines gryno vandens, pajusite, kaip šių gėrimų poreikis išnyks savaime ir atitinkamai „tuščios", o kartais net „kenksmingos" kalorijos nebepateks į organizmą. (dėl kiekio gėrimuose, dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir kt. ).

Kitas svarbus tingios lieknėjimo dietos privalumas yra tai, kad mūsų organizmo paros išeikvota energija pasigamina vandens pagalba. Štai kodėl labai svarbu jo gerti pakankamai ir daugiau judėti.

Šios dietos laikytis labai paprasta, nes jai nereikia keisti maisto pasirinkimų ir dienos raciono. Be to, tinginiams skirtos dietos dėka per trumpą laiką pavyks numesti svorio ir ilgai išlaikyti gautus rezultatus, nes jos laikytis galėsite neribotą laiką. Todėl ši lieknėjimo sistema kartais netgi vadinama „visą gyvenimą trunkančiomis dietomis", dėl kurių dietologai rekomenduoja ją naudoti ilgai.

Taigi dieta tinginiams tik iš pirmo žvilgsnio atrodo tokia paprasta, todėl kai kurie net abejoja jos veiksmingumu. Štai kodėl, jei abejojate ar skeptiškai vertinate tokį svorio metimą, galite perskaityti atsiliepimus apie dietą tinginiams skirtinguose forumuose nuo tų, kurie nuėjo visiškai numesti svorio.